قلعه ی ملک بهمن
مازندران/آمل
شاهاندشت یک مقصد مناسب برای طبیعت گردی است و مهمترین جاذبه های گردشگری آن بر پایه طبیعت گردی آن شکل گرفته است. قلعه شاهاندشت به “ملکه قلاع”، “ملکه خلاء” و “ملک بهمن” مشهور است این قلعه از قلعه‌های عظیم البرز و ایران است که در این منطقه قرار دارد.
جنگل کِلِرد
مازندران/آمل
جنگل وسیع و زیبای کلرد که همه ساله میزبان تعدادی زیادی از جنگل نواردان است.
دشت شقایق های وحشی دماوند
مازندران/آمل
دشت شقایق های وحشی شقایق های که مکان زندکی خود را خود اتنخاب میکنند یعنی خودرویو خود جوشند،کسی نمیتواند آنها را به مکانی که خود میخواهد محدود کنند آن ها خود تصمیم میگیرند که کجا زندگی کنند.زیبای این شقایق ها با رنگی خونین چشم ها و دل های آدمی را به اوج آرامش دل و نگاه میرساند.
تنگه واشی
تهران/فيروزكوه
تنگه واشی یا همان تنگه ساواشی یکی از زیبا ترین جاذبه های گردشگری اطراف تهران در تابستان می باشد.این منطقه باستانی را با بسیاری از اساطیر و داستان‌های مرتبط به کوه دماوند مرتبط می‌دانند. در گذشته این شهر یکی از شهرهای بزرگ ایران محسوب می‌شده است که دارای کاروانسرا نیز بوده اما پس از حمله مغول ویران شده است.
جنگل سه هزارتنکابن
مازندران/تنكابن
جنگل و باغهای زیبایی که همچون فرش مخملی آراسته شده است...جنگل سه هزار و جاده رویایی آن که با درختان انبوه فرورفته در هم، جلوه ای بهشتی را پیش روی تان قرار می دهد، می توانید طبیعت را در وجودتان لمس کنید و تجربه نو از گردش در طبیعت شمال به دست بیاورید.