دربـاره دهگشت

دهگشت یک سامانه و پلتفرم تحت وب و موبایل است که فعالیت رسمی خود را از تابستان سال 96 آغاز کرده است. این سامانه با همکاری جمعی از فارغ التحصیلان و اساتید دانشگاه های برتر کشور راه اندازی شده و به عنوان یک شرکت استارتاپی و نوپا در مرکز رشد و کارآفرینی بین المللی دانشگاه شمال مستقر می باشد.


مهمترین امکانات و خدمات دهگشت:
  • دهگشت به صاحبان خانه ها، اقامتگاه های گردشگری و بویژه صاحبان خانه های روستایی و ارائه دهنگان خدمات گردشگری در مناطق مختلف امکان می دهد تا اقامتگاه ها و خدماتشان را در سامانه ثبت نموده و آن را به گردشگران معرفی نمایند .
  • کاربران و گردشگران می توانند براحتی با استفاده از دهگشت، اقامتگاه های موردنظرشان را قبل از سفر جستجو نموده و رزرو نمایند. همچنین آنها می توانند جاذبه های گردشگری زیبای ایران و بویژه جاذبه های گردشگری روستایی را جستجو و مشاهده نمایند.
  • کاربران عضو دهگشت می توانند، جاذبه های گردشگری جدید مربوط به نقاط مختلف کشور را با شناسه کاربری خود ثبت نمایند و عکس ها و تجربیات گردشگری خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. در حال حاضر مجموعه متنوعی از جاذبه های گردشگری در دهگشت ثبت شده و در اختیار عموم کاربران است.
  • دهگشت قصد دارد در آینده نزدیک، خدمات گسترده تری در حوزه گردشگری ارائه نماید. برگزاری تورهای بوم گردی، معرفی غذاهای محلی و امکان سفارش آنلاین غذاهای محلی برای مسافران، امکان سفارش آنلاین محصولات و صنایع دستی مربوط به شهرها و روستاهای مختلف برخی از خدماتی می باشد که بزودی توسط دهگشت ارائه خواهد شد.

میزبانی میزبانی

صاحبان خانه، ویلا و اقامتگاه ها می توانند با ثبت اطلاعات موردنیاز، از میزبانان دهگشت باشند.

میهمانی میهمانی

مسافران و گردشگران عزیز می توانند قبل از سفر در کوتاه ترین زمان، مناسب ترین محل برای اقامت را انتخاب کنند

همسفری همسفری

افراد میتوانند تاریخ و مقصد سفر خود را به اشتراک بگذارند، تا دیگران درصورت تمایل همسفر او در این گشت و گذار مفرح باشند

روادید رویداد

شما میتوانید از وقایع گردشگری روز مطلع شوید و برای شرکت در رویدادها، بصورت آنلاین ثبت نام کنید

تـور تـور

دهگشت با همکاری آژانس های مسافرتی و میزبانان، تورهای گردشی برای میهمانان عزیز فراهم می کند