میخواهم میهمان شوم

 

اگر هنوز هم تردید دارید که می خواهید در ده گشت میهمان باشید، ما به سوالات احتمالی ذهن شما پاسخ داده ایم. تا با خیالی آسوده #انتخاب کنید !

 

1. چطور می توانم به اطلاعات اقامتگاه ها اعتماد کنم ؟

اصلا جای نگرانی نیست. دهگشت ساز و کار بسیار کامل و دقیقی برای شناسایی اقامتگاه ها و قرار دادن اطلاعات خانه ها و نیز عکس هایی که از بخش های مختلف آن ها گرفته شده ، پیشبینی کرده است. و تمامی این مراحل زیر نظر دقیق کارشناسان ما خواهد بود. تا از بروز هرگونه نقص در اطلاعات هویتی مالکان خانه ها و همچنین اطلاعات اقامتگاه ها جلوگیری شود.

 

2. چگونه از قیمت ها مطمئن باشم ؟

ده گشت با حذف واسطه ها ، اطلاعات مربوط به اقامتگاه ها (از جمله قیمت) را مستقیما از صاحبان خانه ها به مشتریان (مسافران) ارائه می کند، توانسته تا حد چشمگیری از قیمت ها بکاهد. پس قیمت های ثبت شده، بعد از عبور از پروسه ی کارشناسی و کاهش توسط مالک ، در سایت قرار گرفته است.

 

3. به چه طریق می توانم از قطعی بودن رزرو خود اطمینان حاصل کنم ؟

خیالتان آسوده ! چرا که ده گشت در تمام این بازه ی زمانی از انتخاب و رزرو خانه مورد نظرتان تا رسیدن و استقرارتان در خانه ، در کنار شما خواهد بود. همینطور شما می توانید در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی از طریق شماره تماسی که برای این منظور در اختیارتان قرار داده شده، با کارشناسان ما تماس بگیرید. وَ همچنین می توانید به واتساپ و تلگرام دهگشت پیام بفرستید. 

شماره تلگرام:  09118605617

شماره واتساپ:  09056690960