باغ گلهای کرمانشاه

باغ گلهای کرمانشاه
باغ گلهای کرمانشاه
باغ گلهای کرمانشاه
باغ گلهای کرمانشاه
باغ گلهای کرمانشاه
باغ گلهای کرمانشاه
باغ گلهای کرمانشاه

باغ گلهای کرمانشاه

جهانی از گلهای متنوع و دلربا که در آن می توانید گونه های گیاهی زیادی را در فضای 5 هکتاری تماشا کنید باغ گلها کرمانشاه یکی از زیباترین و چشم نواز ترین جاذبه‌های گردشگری کشور میباشد که روح و افکارتان را با زیبای و شگفتی خود همراه می سازد.
کاربر
کاربر ثبت کننده این گشتینه
فاطمه علیزاده
بیشتر بشناسیم

بیشتر بشناسیم

این باغ بعد از باغ گلهای اصفهان جایگاه دوم را در میان باغ‌های گل در سراسر کشور به خود اختصاص داده است.در این باغ بسیار زیبا و منحصر به فرد شما می‌توانید انواع مختلفی از گونه‌های گیاهان را مشاهده کنید.در طراحی باغ گلها فضاهایی برای ایجاد باغ ایرانی، باغ انگلیسی، ایتالیایی، ژاپنی و فرانسوی در نظر گرفته شده است که در فصل بهار و تابستان شاهد رویش زیباترین گل‌های بهاری در این باغ‌ها خواهید بود. در قسمت‌های دیگر باغ گلها شما شاهد برکه‌ها، تپه‌های چمنی، آکواریوم، باغ صخره‌ای، آبراه و …. خواهید بود که زیبایی این باغ را صد چندان کرده است. برای رفاه حال بازدیدکنندگان از باغ گلها کرمانشاه فضایی نیز برای پارک ماشین‌ها در ضلع شمالی این پارک در نظر گرفته شده است.در باغ گلها حدود چهار هزار گونه گل و گیاه کاشته شده است. بیشتر نمونه‌های کاشته شده در این باغ بسیار تماشایی از بذرهای هلندی بوده که کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی دارند. این باغ فعلا برای بازدید عموم آزاد و بدون دریافت وجهی می باشد و در درون باغ نیز افرادی برای راهنمایی بازدیدکنندگان و شناساندن گونه های گل مستقر شده اند. با توجه به شروع تابستان و اوقات فراغت خانواده ها این باغ به عنوان مکانی زیبا و آرام جهت بازدید خانواده های کرمانشاهی به حساب می آید.
چجوری بریم

چجوری بریم

اگری میخواهید مسیری بدون ترافیک را طی کنید می‌توانید با استفاده از کمربندی قسمت غربی شهر کرمانشاه طی یک مسافت مستقیم به باغ گلها دسترسی پیدا کنید.باغ گلها تقریباً در انتهای مسیر کمربندی غربی شهر و روبروی بیمارستان سینا قرار دارد. گر در داخل شهر کرمانشاه هستید و می‌خواهید از این مسیر به باغ گلها رفته و از این مکان خارق العاده دیدن کنید. می‌توانید از طریق میدان فردوسی به سمت میدان آزادگان رفته و بعد از طی مسافت بسیار کوتاهی به سمت کمربندی غربی رفته و در سمت چپ خود باغ گلها را ببینید. باغ گلها کرمانشاه در نزدیکی میدان آزادگان قرار دارد و دسترسی به آن بسیار راحت می‌باشد.
نقشه راه

نقشه راه

کرمانشاه/کرمانشاه - کمربندی غربی کرمانشاه، روبروی بیمارستان سینا

آلبوم دهگشتی ها

اگـر گردشگر هستید و سفرهای تفریحی-توریستی بسیاری را می گذرانید ؛ اگـر مسافـر هستید و از اماکن و جاذبه های گردشگری دیدن می کنید
اگر در شهر یا روستای محل زندگی شما ، جاذبه ای بـکر وجود دارد که تماشای آن شما را به وجد می آورد ؛ می توانید از تمامیِ این اماکن و مناظر زیبا عکس بگیرید و این تصاویر را با نام خودتان در آلبوم ما به اشتراک بگذارید

کجا بمونیم ؟

فهرستی از اقامتگاه ها برای اقامت شما
سوئیت آپارتمان در کرمانشاه - 20 متری
کرمانشاه/کرمانشاه
سوئیت آپارتمان در کرمانشاه - تک خوابه
کرمانشاه/کرمانشاه
سوئیت آپارتمان در کرمانشاه - دو خوابه
کرمانشاه/کرمانشاه

نظرات کاربران

نظری برای این مورد ثبت نشده است
به این گشتینه امتیاز دهید :
ثبت نظر شما :