جنگل سه هزارتنکابن

جنگل سه هزارتنکابن
جنگل سه هزارتنکابن
جنگل سه هزارتنکابن
جنگل سه هزارتنکابن
جنگل سه هزارتنکابن
جنگل سه هزارتنکابن

جنگل سه هزارتنکابن

جنگل و باغهای زیبایی که همچون فرش مخملی آراسته شده است...جنگل سه هزار و جاده رویایی آن که با درختان انبوه فرورفته در هم، جلوه ای بهشتی را پیش روی تان قرار می دهد، می توانید طبیعت را در وجودتان لمس کنید و تجربه نو از گردش در طبیعت شمال به دست بیاورید.
کاربر
کاربر ثبت کننده این گشتینه
مرضیه جورابراهیمیان
بیشتر بشناسیم

بیشتر بشناسیم

منطقه ای است بکر و دست نخورده که در شهرستان تنکابن استان مازندران واقع شده است. این جنگل ها با چشم اندازی هایی زیبا، چمنزارها، جنگل های مرتفع، جلگه ای و رودخانه پر آب، یک مجموعه بی نظیر طبیعی را فراهم کرده تا مشتاقان طبیعت، منطقه ای بسیار خاص و رویایی را تجربه کنند. وجود آب گوارای روان و آب و هوای مطبوع و طبیعتی بکر و آرامش رویایی این جنگل را به یکی از مکانهای دیدنی شمال ایران بدل کرده است.جنگل سه هزار در همسایگی با جنگل دو هزار قرار دارد اما به نسبت آن بکرتر بوده و ساخت و سازهای کمتری در آن صورت گرفته است. البته در سالهای اخیر برای رفاه بیشتر گردشگران یک پارک جنگلی در دل جنگلی سه هزار ایجاد کرده اند که می توانید از امکانات مختلف آن مانند آلاچیق، دکه و ... استفاده کنید.
چجوری بریم

چجوری بریم

از تنکابن به جنگل ییلاقی سه هزار در مسیر دسترسی تنکابن به خرم آباد پس از عیور از قلعه گردن به سمت جنوب امتداد یافته و از دو راهی لتاک در جانب شرقی وارد یک جاده خاکی می‌شود که به طرف منطقه زیبای سه هزار ادامه پیدا می‌کند. گر از تهران قصد سفر دارید بعد از طی فاصله 135 کیلومتری بزرگراه تهران – قزوین ، از قزوین تا گرمارود حدودا 120 کیلومتر است و از گرمارود تا جنگل سه هزار حدودا60 تا 65 کیلومتر جاده خاکی است.اگر در منطقه الموت اطراق کنید در مسیرتان هتل و سوییت های محلی پذیرای شماست، که ارزان هم هست.اگرهم خواستید در منطقه شمالی مسیر سفرتان اطراق کنید در سه هزار یا در دوهزار منطقه رفاهی چالدره دارای سوییت و امکانات اقامتی است که ظاهرا مربوط به شهرداری منطقه است.
نقشه راه

نقشه راه

مازندران/تنكابن - جنگل های ییلاقی سه هزار

آلبوم دهگشتی ها

اگـر گردشگر هستید و سفرهای تفریحی-توریستی بسیاری را می گذرانید ؛ اگـر مسافـر هستید و از اماکن و جاذبه های گردشگری دیدن می کنید
اگر در شهر یا روستای محل زندگی شما ، جاذبه ای بـکر وجود دارد که تماشای آن شما را به وجد می آورد ؛ می توانید از تمامیِ این اماکن و مناظر زیبا عکس بگیرید و این تصاویر را با نام خودتان در آلبوم ما به اشتراک بگذارید

راهنماهای سفری که می توانند شما را همراهی کنند

کجا بمونیم ؟

فهرستی از اقامتگاه ها برای اقامت شما
اقامتگاه سنتی مهربانو
مازندران/رامسر
اقامتگاه سنتی مهربانو
8 0 2 3
1,180,000 ریال
اقامتگاه بوم گردی مخمل بانو
مازندران/تنكابن
بوم گردی در بهشهر
مازندران/بهشهر
بوم گردی در بهشهر
7 0 2 10
2,800,000 ریال

نظرات کاربران

نظری برای این مورد ثبت نشده است
به این گشتینه امتیاز دهید :
ثبت نظر شما :